Przedstawiciele Regionalni Manuli Ekobal Sp. z o.o.





 PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI

IMIĘ I NAZWISKO TELEFON ADRES EMAIL

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Grażyna Karbowska +48 605 595 858
+48 71 346 79 21
 grazyna.karbowska@manuliekobal.pl
Tomasz Bobryk +48 605 595 831
+48 71 346 79 21
 tomek.bobryk@manuliekobal.pl
Monika Zdanowska
+48 607 940 093
+48 71 346 79 07
 monika.zdanowska@manuliekobal.pl
Patryk Mazur
+48 607 320 328
+48 71 346 79 21
 patryk.mazur@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

Andrzej Schmelzer +48 605 101 188
+48 71 346 79 22
 andrzej.schmelzer@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Krzysztof Fejdasz
+48 605 101 199
+48 17 850 48 80
 krzysztof.fejdasz@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Leszek Rupiewicz
+48 605 100 888
+48 71 346 79 25
 leszek.rupiewicz@manuliekobal.pl
Grażyna Karbowska +48 605 595 858
+48 71 346 79 21
 grazyna.karbowska@manuliekobal.pl
Robert Sielicki +48 605 595 832
+48 71 346 79 23
 robert.sielicki@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Jarosław Orliński +48 693 608 845
+48 71 346 79 22
 jaroslaw.orlinski@manuliekobal.pl
Piotr Chojnacki +48 605 340 370
+48 71 346 79 22
 piotr.chojnacki@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Robert Zawadziński +48 605 788 790
+48 71 346 79 23
 robert.zawadzinski@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Jarosław Kuder
+48 695 422 909
+48 71 346 79 07
 jaroslaw.kuder@manuliekobal.pl
Radek Węgorzewski
+48 609 506 559
+48 71 346 79 22
 radek.wegorzewski@manuliekobal.pl
Patryk Mazur
+48 607 320 328
+48 71 346 79 21
 patryk.mazur@manuliekobal.pl
Joanna Żochowska +48 601 147 145
+48 71 346 79 22
 joanna.zochowska@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Jarosław Wróbel
+48 609 861 831
+48 71 346 79 23
 jaroslaw.wrobel@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Krzysztof Fejdasz +48 605 101 199
+48 17 850 48 80
 krzysztof.fejdasz@manuliekobal.pl
Robert Zawadziński +48 605 788 790
+48 71 346 79 23
 robert.zawadzinski@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Wiesław Szekalski
+48 605 101 166
+48 71 346 79 25
 wieslaw.szekalski@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Wiesław Szekalski +48 605 101 166
+48 71 346 79 25
 wieslaw.szekalski@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Piotr Widawski +48 605 101 133
+48 32 360 41 65
 piotr.widawski@manuliekobal.pl
Robert Zawadziński +48 605 788 790
+48 71 346 79 23
 robert.zawadzinski@manuliekobal.pl
Michał Cichończyk +48 607 324 334
+48 32 360 41 65
 michal.cichonczyk@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Robert Zawadziński +48 605 788 790
+48 71 346 79 23
 robert.zawadzinski@manuliekobal.pl
Krzysztof Fejdasz +48 605 101 199
+48 17 850 48 80
 krzysztof.fejdasz@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Wiesław Szekalski +48 605 101 166
+48 71 346 79 25
 wieslaw.szekalski@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Leszek Rupiewicz +48 605 100 888
+48 71 346 79 25
 leszek.rupiewicz@manuliekobal.pl

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO-POMORSKIE

Robert Sielicki +48 605 595 832
+48 71 346 79 23
 robert.sielicki@manuliekobal.pl


 


 DYREKTORZY i MENEDŻEROWIE PRODUKTÓW

STANOWISKO IMIĘ I NAZWISKO TELEFON ADRES EMAIL
Dyrektor handlowy Piotr Widawski +48 605 101 133  piotr.widawski@manuliekobal.pl
Dyrektor techniczny
Technologie pakowania
Jarosław Kuder +48 71 346 79 07  jaroslaw.kuder@manuliekobal.pl
Menedżer
Technologie pakowania
Mariusz Klimczak +48 71 346 79 29  mariusz.klimczak@manuliekobal.pl
Menedżer produktu
Folie stretch
Agata Bajor +48 71 346 79 26  agata.bajor@manuliekobal.pl
Menedżer produktu
Folie inne
Edyta Głowacka +48 71 346 79 18  edyta.glowacka@manuliekobal.pl
Menedżer produktu
Materiały rolnicze
Emilia Słomiana +48 71 346 79 27  emilia.slomiana@manuliekobal.pl
Menedżer produktu
Taśmy wiążące
Taśmy klejące
Jacek Dudlej
+48 71 346 79 28  jacek.dudlej@manuliekobal.pl

 


Na skróty:

MASZYNY PÓAUTOMATYCZNE: owijarki WMS - owijarki WS - owijarki poziome - rozciąg folii - wiązarki taśmą PP - obkurczarki - zaklejarki - wózki paletowe
MASZYNY AUTOMATYCZNE: owijarki - wiązarki - kapturownice - transportery
PRASY DO ODPADÓW: Ekosack 40 - Ekopack 50 - Ekopack B100 - Ekopack A200/A300
MATERIAŁY: folia stretch - folia pęcherzykowa - folia termokurczliwa - BOPP - CPP - taśmy wiążące - taśmy stalowe - taśmy klejące